Popularne akcesoria do Playstation 4. Sprawdź co jeszcze jest ci potrzebne do pełnej frajdy!

Akcesoria do Playstation 4
Akcesoria do Playstation 4

Wolny wieczór, wygodna kanapa, przed oczami ekran telewizora, a w rękach pad – czy to nie wymarzony rodzaj odpoczynku dla pasjonatów gier? Z myślą zarówno o gamerach oraz laikach dopiero poznających ten gatunek popkultury, przygotowaliśmy listę najciekawszych akcesoriów do PlayStation 4. Polecane produkty mogą być zarówno prezentem dla bliskiej osoby jak gadżetem dla nas samych.

Pilot jak do telewizora?

Tak, w tekście nie nastąpiła żadna literówka ;-). Dzisiejsza technologia pozwala na sterowanie konsolą PS4 za pomocą licencjonowanego pilota. Dzięki technologii Bluetooth o zasięgu około 9-10 metrów, możemy zarządzać wszystkimi możliwościami konsoli – aplikacjami, a także Blu-Ray i DVD. Taka wygoda dostępna jest dostępna już od 90 złotych.

A może nowy pad?

Pad, czyli podstawowe urządzenie służące do komunikacji z konsolą gier wideo, także można zaliczyć do grupy zatytułowanej akcesoria do PlayStation 4. Może być on wyróżniającym elementem sprzętu elektronicznego, który odda osobowość właściciela i klimat mieszkania. Do wyboru mamy szeroką gamę kolorystyczną – od klasycznej czerni, przez jaskrawy zielony, niebieski, kończąc na czerwonym. Pad może być także wzbogacony o specjalny wzór na przykład nawiązujący do motywu z ulubionego filmu. Gamepad z motywem Batmana, czy Spocka z serii „Star Trek” można kupić już za 60 złotych.

Jeśli pad to może i podstawka z ulubionym popkulturowym motywem?

Akcesoria do PlayStation 4 w porównaniu do samego sprzętu charakteryzują się znacznie większą swobodą kolorystyczną oraz nietypowym designem. Możemy zaopatrzyć się zarówno w standardową czarną, pasującą reszty sprzętu podstawkę pod pada lub też produkt, który wyglądem nawiązuje do naszych zainteresowań, czy ulubionych postaci z filmów. Przykładowo już od ceny około 70 złotych można kupić PlayStation akcesoria z motywem zaczerpniętym z popularnej serii filmów „Gwiezdne Wojny”, czy gier „Mario”.

Chcesz zostać władcą energii?

… Tak? To oznacza, że powinieneś zaopatrzyć się w stację ładującą. To produkt zaliczany do kategorii Playstation akcesoria, który powinien posiadać każdy doświadczony gracz. Przede wszystkim dlatego, że stacja dokująca jest wygodniejsza w użytkowaniu oraz wydajniejsza. Przy takim sprzęcie nie ma mowy o rozładowanych padach w momencie imprezy, czy chęci odstresowania się przy ulubionej strzelance po ciężkim dniu w pracy. Ceny PlayStation akcesoriów w postaci stacji ładujących zaczynają się od 80 złotych.

Może przetestujesz Move Twin Pack?

Kontrolery PlayStation Move zostały stworzone szczególnie z myślą o tych, którzy granie na kontrolerze PS4 chcieliby połączyć z wysiłkiem fizycznym. Zakup takich akcesoriów zapewnia użytkownikowi dostęp do wielu nowych, ciekawych i porywających produkcji. Dzięki sprzętowi, którego ceny zaczynają się od około 300 złotych, możemy stać się muzyczną gwiazdą, ćwiczyć aerobik, rzuty do kosza, czy nawet wygrać sportowe starcie. Move Twin Pack najczęściej jest wzbogacony o kamerę, która śledzi każdy nasz ruch i gwarantuje realizm rozgrywki.

 


Zobacz także: Gry towarzyskie – Wspólna zabawa przy konsoli i smartfonach


 

Popularne akcesoria do Playstation 4. Sprawdź co jeszcze jest ci potrzebne do pełnej frajdy!
5 (100%) 1 vote

Post Author: admin