Folia stretch PE ręczna i maszynowa

Folia stretch to powszechnie stosowane określenie wielowarstwowej folii polietylenowej, która produkowana jest metodą wylewu szczelinowego. Do jej produkcji wykorzystywany jest liniowy polietylen charakteryzujący się niską gęstością. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz wysokogatunkowych surowców pochodzących od renomowanych producentów dostępna przez firmę Grupa Ergis Sp. z o.o. folia wyróżnia się wysoką jakością, która doceniana jest przez wielu usatysfakcjonowanych użytkowników, chwalących ją za jej właściwości.
Folia typu stretch

Folia stretch ręczna - zastosowania

Folia stretch ręczna wykorzystywana jest do owijania ręcznego, na co pozwala jej wysoka jakość oraz niezwykła trwałość. Jest to wyjątkowy produkt, który oferowany jest w Grupie Ergis Sp. z o.o. za atrakcyjną cenę, która zachęca do jej zakupu. Folia jest niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, w które warto się zaopatrzyć, a jej użytkowanie niesie za sobą same korzyści. Folia nawijana jest na automatycznych maszynach, które wyposażone są w specjalne urządzenia kontrolujące długość nawoju rolki, a także wagę.

Folia stretch maszynowa - zastosowania

Folia stretch maszynowa wykorzystywana jest do pakowania oraz zabezpieczenia wszelkich produktów, w tym ładunków zbiorczych na paletach aż po przedmioty jednostkowe o dużych gabarytach. Głównym przeznaczeniem folii jest paletyzacja przy pomocy maszyn, a do jej pracy używane są zarówno owijarki półautomatyczne, jak i automatyczne. Folia stretch maszynowa wyróżnia się wysoką elastycznością, dzięki czemu stanowi wspaniałe zabezpieczenie dla ciężkich oraz odpornych na wszelkie odkształcenia towarów.

Czym kierować się wybierając folię stretch PE?

Decydując się na zakup folii stretch PE należy wziąć pod uwagę jej elastyczność oraz jakość, która przekłada się na trwałość produktu. Dostępna w Grupie Ergis Sp. z o.o. folia charakteryzuje się odpornością oraz zwiększoną wytrzymałością, dzięki której możliwe jest skuteczne użytkowanie. Co więcej, podczas zakupu folii stretch PE warto sprawdzić jej grubość, która również ma niemałe znaczenie zarówno dla zastosowań ręcznych, jak i maszynowych. W Grupie Ergis Sp. z o.o. można uzyskać cenne informacje, które pozwolą na podjęcie optymalnej decyzji.